SK

BUZZIPLEAT

14. júla 2017 akustika, office

Novinka zo sveta akustiky od BuzziSpace v tvare kvetiny, ktorú predstavili na tohto ročnom NeoCon 2017 v Chicagu, USA.

Zobraziť novinku

Dni architektúry a dizajnu 2017

2. apríla 2019 architektúra, dizajn, office

Ponúkame ti možnosť sa posúvať. Autocad miluješ a ovládaš dokonale, ale rád by si sa posunul? Ponúkame ti možnosť pracovať v programe Imos CAD CAM. Budeme očakávať, že nový software ovládneš ako ITčkár a budeš poznať všetky jeho zákutia a možnosti.

Zobraziť novinku

FRAMERY | Phone Booths

15. decembra 2016 akustika, kancelária, open space

Framery je priekopníkom a poprednou spoločnosťou v oblasti výroby a rozvoja zvukotesných priestorov poskytujúcich súkromie – a taktiež jediná spoločnosť na trhu zameraná výhradne na tieto produkty. Vždy kladie užívateľský komfort na prvé miesto tak aby výkonnosť stúpala nahor a necháva ľudí kvitnúť. Portfólio klientov Framery je veľmi široké. Od malých kancelárií až po popredné svetové […]

Zobraziť novinku

Vitra & HOSU at Orgatec 2016

28. septembra 2016

Na ploche 12 tisíc m2 uvidíte jedinečnú inštaláciu “WORK” zameranú na rolu práce v našom živote, jej podstatu a tiež na meniace sa pracovné prostredie. Stane sa inšpiráciou pre Vaše projekty a pomôže Vám nájsť optimálne riešenie kancelárie budúcnosti. Tešiť sa môžete na mnoho noviniek značky Vitra v prevedení svetových dizajnérov, ktoré budú na Orgatecu predstavené v svetovej premiere. 

Zobraziť novinku
Zobraziť viac

Odoberajte novinky

Odoslaním emailovej adresy pre odoberanie noviniek súhlasíte so spracovaním osobných údajov